LogoPABLB

7. Shining Stars (18.09. 2010)

Výsledky

Skupina A Honza Qvardk Luk Macek Ale Z S Skóre +/- Body Poz.
Honza X 15:2 15:10 15:2 15:6 15:0 15:4 15:3 15:6 4:0 8:0 120:33 87 12 1.
3:0 3:0 3:0 3:0
Qvardk 2:15 10:15 X 15:7 15:10 15:9 15:10 15:7 15:3 3:1 6:2 102:76 26 9 2.
0:3 3:0 3:0 3:0
Luk 2:15 6:15 7:15 10:15 X 15:13 15:11 15:7 15:9 2:2 4:4 85:100 -15 6 3.
0:3 0:3 3:0 3:0
Macek 0:15 4:15 9:15 10:15 13:15 11:15 X 15:10 16:14 1:3 2:6 78:114 -36 3 4.
0:3 0:3 0:3 3:0
Ale 3:15 6:15 7:15 3:15 7:15 9:15 10:15 14:16 X 0:4 0:8 59:121 -62 0 5.
0:3 0:3 0:3 0:3

Skupina B K?a Tibor Maci Carda Radim Z S Skóre +/- Body Poz.
K?a X 17:15 15:11 15:5 15:8 15:7 15:6 15:8 15:8 4:0 8:0 122:68 54 12 1.
3:0 3:0 3:0 3:0
Tibor 15:17 11:15 X 15:12 15:9 15:1 15:9 15:7 15:3 3:1 6:2 116:73 43 9 2.
0:3 3:0 3:0 3:0
Maci 5:15 8:15 12:15 9:15 X 15:13 15:13 15:12 15:13 2:2 4:4 94:111 -17 6 3.
0:3 0:3 3:0 3:0
Carda 7:15 6:15 1:15 9:15 13:15 13:15 X 15:7 15:11 1:3 2:6 79:108 -29 3 4.
0:3 0:3 0:3 3:0
Radim 8:15 8:15 7:15 3:15 12:15 13:15 7:15 11:15 X 0:4 0:8 69:120 -51 0 5.
0:3 0:3 0:3 0:3

Skupina C Zdeny Jerzy Pavel David MIKE Z S Skóre +/- Body Poz.
Zdeny X 24:26 15:11 15:6 15:9 15:4 15:8 15:6 15:6 4:0 7:1 129:76 53 11 1.
2:1 3:0 3:0 3:0
Jerzy 26:24 11:15 X 15:10 15:12 15:9 15:5 15:2 15:1 3:1 7:1 127:78 49 10 2.
1:2 3:0 3:0 3:0
Pavel 6:15 9:15 10:15 12:15 X 15:10 15:9 15:7 15:7 2:2 4:4 97:93 4 6 3.
0:3 0:3 3:0 3:0
David 4:15 8:15 9:15 5:15 10:15 9:15 X 15:8 15:11 1:3 2:6 75:109 -34 3 4.
0:3 0:3 0:3 3:0
MIKE 6:15 6:15 2:15 1:15 7:15 7:15 8:15 11:15 X 0:4 0:8 48:120 -72 0 5.
0:3 0:3 0:3 0:3

Skupina 1 Zdeny Honza K?a Z S Skóre +/- Body Poz.
Zdeny X 15:11 12:15 15:3 10:15 2:0 2:2 52:44 8 4 1.
2:1 2:1
Honza 11:15 15:12 X 12:15 15:6 1:1 2:2 53:48 5 3 2.
1:2 2:1
K?a 3:15 15:10 15:12 6:15 X 0:2 2:2 39:52 -13 2 3.
1:2 1:2

Skupina 2 Jerzy Tibor Qvardk Z S Skóre +/- Body Poz.
Jerzy X 16:14 13:15 15:5 15:10 1:1 3:1 59:44 15 4 1.
1:1 3:0
Tibor 14:16 15:13 X 15:11 15:8 1:1 3:1 59:48 11 4 2.
1:1 3:0
Qvardk 5:15 10:15 11:15 8:15 X 0:2 0:4 34:60 -26 0 3.
0:3 0:3

Skupina 3 Pavel Maci Luk Z S Skóre +/- Body Poz.
Pavel X 13:15 15:8 14:16 15:12 2:0 2:2 57:51 6 4 1.
2:1 2:1
Maci 15:13 8:15 X 15:7 15:10 1:1 3:1 53:45 8 4 2.
1:2 3:0
Luk 16:14 12:15 7:15 10:15 X 0:2 1:3 45:59 -14 1 3.
1:2 0:3

Skupina 4 David Carda Macek Z S Skóre +/- Body Poz.
David X 15:6 15:6 15:4 16:14 2:0 4:0 61:30 31 6 1.
3:0 3:0
Carda 6:15 6:15 X 15:11 15:12 1:1 2:2 42:53 -11 3 2.
0:3 3:0
Macek 4:15 14:16 11:15 12:15 X 0:2 0:4 41:61 -20 0 3.
0:3 0:3

Skupina 5 MIKE Radim Ale Z S Skóre +/- Body Poz.
MIKE X 15:9 11:15 15:12 15:9 2:0 3:1 56:45 11 5 1.
2:1 3:0
Radim 9:15 15:11 X 12:15 15:9 1:1 2:2 51:50 1 3 2.
1:2 2:1
Ale 12:15 9:15 15:12 9:15 X 0:2 1:3 45:57 -12 1 3.
0:3 1:2

# hráč body
1. Zdeny 15
2. Honza 14
3. K?a 13
4. Jerzy 12
5. Tibor 11
6. Qvardk 10
7. Pavel 9
8. Maci 8
9. Luk 7
10. David 6
11. Carda 5
12. Macek 4
13. MIKE 3
14. Radim 2
15. Ale 1
sKým.cz - hledáš ideálního soupeře na sport?
© PABLB 2009 - 2019