LogoPABLB

8. World Championship (06.03. 2011)

Informace

Hráčů: 16
Počet kurtů: 4
Odehraných zápasů: 50
Odehraných setů: 100
Ø setů za zapas: 2.00
Cena: 150 Kč
Délka: 3 h

Here we go again !!


Ani v roce 2011 nebude chybět nejoblíbenější badmintonový turnaj na světě !! A hned v největším možném formátu - světové mistrovství !$Nový rok nám přinesl nový nervydrásající formát turnaje, novou halu i mnohem příznivější cenu ! Ale novinky rychle a hezky popořádku:$


1) Nový formát :

a) Přistoupili jsme k další revoluci v sérii PABLB ! V řádu udělat všechno pro více kvalitních, napínavých a dechberoucích zápasů jsme rozdělili účastnické pole na dvě divize. Každá divize bude mít vlastní hrací (ač stejný) systém, tím dojde k větší konfrontaci skillově podobných hráčů.

b) Systém každé divize je velmi podobný systému hokejového MS, tj. u nás dvě skupiny o 4 členech. Ze soubojů každý s každým v dané skupině, vzniknou dvojičky lépe postavených s hůře postavených členů ze skupiny druhé. Dále následuje čtvrtfinále, kdy prohrativší z těchto duelů sehrají duely v rámci opačných skupin proti sobě. Vše zde bude vysvětleno lépe pomocí schématu, na kterém schématici pracují ve dne v noci a již brzy ho zde uvidíte.

2) Nová hala :

Jelikož některé haly s námi vypověděli smlouvy o spolupráci, vidíme velmi reálnou možnost domluvit spolupráci s novou halou v Kuřimi. Doufáme, že se najde možnost jak všechny hráče dovést na místo boje o svoje místo pod sluncem.

3) Ulehčíme i vašim peněžním rozpočtům :

Nová hala přinese i menší útratu peněz, ve všední den na hráče 130kč, o víkendu 170kč !! Famózní ne ?


Kapacita tohoto ojedinělého turnaje je 16 hráčů (8+8) !! Jak vidíte, bude to dost fofr získat svoje místo na startovní listině ;)

Jako aktuální novinku zde prohlašujeme, že hledáme ideální datum na turnaj, proto berte 6.3. velmi jako orientační, náš sličný asistent Zdeny zašťituje anketu o časovém umístnění turnaje. Proto neváhejte, a vmeťte mu do tváře vámi vyhovující datum.

Veškeré dotazy, připomínky, pochvaly, nebo i věty uplně z cesty pište buď soukromě organizující dvojičce, nebo přímo sem na zeď

Info o nové hale :
http://www.sportcentrumkurim.cz/

JK & ZD

TastyQuiz.com - otestuj svoje chutě
© PABLB 2009 - 2019