LogoPABLB

6. Olympic Games 2010 (20.02. 2010)

Informace

Hráčů: 15
Počet kurtů: 4
Odehraných zápasů: 45
Odehraných setů: 90
Ø setů za zapas: 2.00
Cena: 240 Kč
Délka: 3 h

Nejslavnější boj o medaile je tu !

V exkluzivním čase se na vlně sněhu valí nový turnaj vedený novými pravidlami avšak stejnou dvojicí organizátorů. Naprosto přebudovaný systém nabídne všem hráčům větší požitek ze hry, větší adrenalin, více court-timu a hlavně více zábavy.

Systém zde bude podrobněji vysvětlen, pouze orietnačně zdělíme že se jedná o turnaj pro 15 hráčů, kde každý bod hraje roli.

Ale pozor !!! Po úspěchu minulé první ženy v PABLBovi, se zájem žen o badminton zvýšil o nezadbatelnou procentní část. Proto.... přichází speciální turnaj žen !!! 6 reprezentantek bude mít tu čest bojovat o královnu PABLBa ! Systém ženské větvě spočívá v zápasech každé s každou. ZRUŠENO.
Existuje ve světě lepší královský titul než královna PABLBa ? :)


Kdo odjede z olympiády s medailí ? A kdo s pocitem že pro věčnou slávu mohl udělat více ? To všechno se dovíme 20.2. !

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Důležité dodadky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Každý zůčasnivší si musí vybrat jednu zemi z celého světa, kterou bude reprezentovat proto prosím dejte vědět svým adminům nebo na zeď :)

Jestli máte vlaječky prosím doneste a podpořte svoji olympijskou výpravu
i fanoušky či realizačním týmem :)

Jelikož pro tento svátek badmintonu bude potřeba zarezervovat CELOU, ano opravdu CELOU halu Sprint prosíme všechny zůčasnivší o co nejrychlejší platbu. Zájemců je hodně proto prosím neotálejte, nebo se může stát, že rychlejší plátce získá vaše místo v soupisce.

Sraz pro všechny zůčastněné bude v 15:30 před halou, po zkušenostech z minulého turnaje. Pozdní příchod bude sankčně řešet s organizátory.

Vstup muži - 200kč + 40 kč NEBO nový míček značky Yonex Mavis 300, Mavis 350 nebo Victor 2000 Gold nebo 3000 Platin (žluty)
Cena ženy - 200kč + 30 kč NEBO nový míček značky Yonex Mavis 300, Mavis 350 nebo Victor 2000 Gold nebo 3000 Platin (žluty)

Nová pravidla a systém turnaje zde : http://pablb.casero.cz/system.php

Nasazení do košů zde bude vypsáno přibližně 4 dny před začátkem akce.

TastyQuiz.com - otestuj svoje chutě
© PABLB 2009 - 2019